Aktualnie znajdujesz się: Strona główna Artykuły Mapa strony

Mapa strony

Dodano: 2012-05-18 10:21:20
Wyświetleń: 0
Średnia ocena: 1,00 (wszystkich głosów: 2)
Ilość komentarzy: 3 (zobacz »)

Mapa strony jest bardzo ważnym elementem strony w procesie pozycjonowania. Link do link do niej należy umieszczać w miejscu łatwo dostępnym dla użytkownika. Zazwyczaj jest to górny prawy róg ekranu monitora.

Mapa strony zawiera linki do najważniejszych części naszego serwisu. Pozwala ona w łatwy sposób przejść użytkownikowi do poszukiwanego przez niego działu witryny znajdującego się na danej stronie www.

Powinna zawierać wykaz odsyłaczy do wszystkich podstron witryny. Odsyłacze powinny być pogrupowane i uporządkowane w taki sposób aby korzystanie z mapy było logiczne. Należy pamiętać o tym aby przy tworzeniu klasycznej mapy odsyłaczy w odnośnikach zamieszczać słowa kluczowe w oparciu, o które budujemy pozycję strony.

Trzeba również pamiętać o tym, że z mapy mogą korzystać również ludzie a nie tylko „roboty” dlatego też opisy muszą oddawać zawartość podstron, do których prowadzą jej hiperłącza.

Kategorie
Podziel się!
Oceń artykuł
Dodaj komentarz do artykułu
odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
Komentarze do artykułu (3)
worldstar hiphop zgłoś do moderacji dodano: czwartek, 16 maja 2017, 17:56:30
happy birthday messages HAPPY BIRTHDAY MESSAGES HAPPY BIRTHDAY MESAGES AND WISHES
karthik devuluri zgłoś do moderacji dodano: czwartek, 16 maja 2017, 17:55:45
NICE POST AND ARTICLE
Faiza zgłoś do moderacji dodano: czwartek, 18 sierpnia 2015, 11:33:57
Along with almost ehivytreng that appears to be building within this particular subject matter, many of your opinions are generally relatively stimulating. Nonetheless, I am sorry, but I can not subscribe to your entire suggestion, all be it exhilarating none the less. It seems to everybody that your commentary are generally not completely validated and in reality you are your self not even totally certain of the argument. In any event I did enjoy examining it.
InspiroCMS © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zgłoś błąd
Oprogramowanie InspiroCMS /Grafika Devmark.pl