Aktualnie znajdujesz się: Strona główna O nas

O nas

Wyświetleń: 5664

Nasza Firma powstała  w 2006 roku firma, zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych. Tworzy ją zespół młodych i ambitnych ludzi, którzy przez okres 7 lat istnienia na rynku zdobyli szerokie doświadczenie w katalogowaniu stron www, a szczególnie sklepów internetowych, co potwierdza grono ponad 200 zadowolonych ze współpracy firm.

Jak działamy?

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Na samym początku dokonujemy analizy portalu i dobieramy słowa kluczowe, a także pomagamy w optymalizacji kodu strony i eliminacji ewentualnych błędów na stronie, po czym przystępujemy do pozycjonowania witryny.

Nieustannie monitorujemy wykonywaną pracę tak aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a co za tym idzie zadowolenie klienta. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie w niskiej cenie.

Ile to kosztuje?

Nasza firma nie pobiera  opłat za pomoc czy doradztwo. Klient płaci wyłącznie za realne efekty i tylko wtedy gdy jego strona znajdzie się na ustalonej w umowie pozycji  w wynikach wyszukiwarek Google. Cena usługi jest indywidualnie ustalana z klientem i zależy od wielu czynników, m.in. od budowy strony czy konkurencyjności słów kluczowych.

Jeśli poszukujesz specjalistów z branży pozycjonowania, jesteś zainteresowany taką usługą, masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami!

 

Tagi
Podziel się!
InspiroCMS © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zgłoś błąd
Oprogramowanie InspiroCMS /Grafika Devmark.pl