Aktualnie znajdujesz się: Strona główna Katalogowanie stron

Katalogowanie stron

Wyświetleń: 5368

Pozyskiwanie wartościowych linków do stron jest niezwykle ważnym elementem w procesie pozycjonowania stron www.

Jednym ze sposobów pozyskania linków jest katalogowanie. Katalogowanie witryn www ma wpływ na podniesienie ich wartości i pozycji w wyszukiwarkach. 

Duże znaczenie ma przygotowanie indywidualnych i niepowtarzalnych tekstów - publikacji opisujących firmową stronę.. Opisy te powinny zawierać słowa kluczowe, na które pozycjonuje się firma oraz konkretne informacje na temat jej działalności, specyfiki, usług.

Profesjonalnie przygotowane teksty stanowią najważniejszy element decydujący o przyrastaniu liczby linków prowadzących do pozycjonowanej strony. Poprzez unikatową treść zwiększamy swoje szanse na to, że nas wpis ukaże się jednocześnie w wyszukiwarce pod wieloma frazami i to nie z jednego katalogu ale z wielu jednocześnie.

Powstanie sieci wartościowych odnośników do konkretnej strony nie dzieje się z dnia na dzień. Wymaga to sporo wiedzy, czasu i cierpliwości lecz skutkuje wzrostem ruchu pochodzącego z wyszukiwarek w witrynie docelowej. Proces katalogowania powinien przebiegać systematycznie a strony muszą być dodawane do katalogów wysokiej jakości. Ma to decydujący wpływ na  jego szybszą indeksację. Ważne jest również aby wpisy były kierowane do kategorii, którym odpowiadają opisy.

Nasza firma oferuje katalogowanie stron zarówno w przypadku umowy o pozycjonowanie a także jako odrębną usługę.

Tagi
Podziel się!
InspiroCMS © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zgłoś błąd
Oprogramowanie InspiroCMS /Grafika Devmark.pl